• Maarheeze 35+1

  • Poule programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    28-11-2021 10:0028 nov 202110:00Merefeldia 35+1Maarheeze 35+1Sportpark Merefeldia
    05-12-2021 10:0005 dec 202110:00Maarheeze 35+1RKSVV 35+1Sportpark De Romrijten
    12-12-2021 10:0012 dec 202110:00SV Budel 35+1Maarheeze 35+1Sportpark Budel
    19-12-2021 10:0019 dec 202110:00Maarheeze 35+1FC Cranendonck 35+1Sportpark De Romrijten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brevendia 35+154011981112
    2Maarheeze 35+13300122109
    3SV Budel 35+132016246
    4RKSVV 35+141214405
    5FC Cranendonck 35+15113716-94
    6Crescentia 35+1302136-32
    7Merefeldia 35+14022410-62
    8Rood Wit'67/Plus 35+13012411-71
  • Verslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Merefeldia 35+1

    VS

    Maarheeze 35+1

    28 november 202110:00 uur
    Sportpark Merefeldia veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Bragt van den Mike
    Bergmans Nick
    Celis Gustavo Adolfo
    Geldrop van Henri
    Goch van Thij
    Gorp van Thomas
    Govers Carlo
    Hartman Peter
    Hooft va Jos
    Hulsbosch Roland
    Hulsen Jacco
    Hulsen Sander
    Hurk van den Addy
    Janssen Marijn
    Janssen Stefan
    Kacmierczak Piotr
    Kacmierczak Rafael
    Kersten Anton
    Ketelaars Willem
    Kuipers Stijn
    Mierlo van Hans
    Rosploch Mariusz
    Schaeken Erik
    Veldkamp Jeroen
    Verton Peter
    Warendorff Wietse
    Weyden van der Timmy
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
    Hulsen Sander
    Janssen Stefan
    Thissen Dave
  • Training

    Dag Tijd Veld