• Maarheeze 35+1

  • Maarheeze 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    5 nov.Maarheeze 35+1 - S.V. Roggel 35+10 - 2
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze 35+114103133122133
    2Brevendia 35+11482444222226
    3RKSVV 35+11472526151123
    4SV Budel 35+1146261918120
    5Crescentia 35+1144551820-217
    6FC Cranendonck 35+1145272131-1017
    7Merefeldia 35+1142571834-1611
    8Rood Wit'67/Plus 35+11431102249-2710
  • Verslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Bergmans Niek
    Bragt van den Mike
    Celis Gustavo
    Geldrop van Henri
    Goch van Thij
    Gorp van Thomas
    Govers Carlo
    Hooft van Jos
    Hulsbosch Roland
    Hulsen Sander
    Hurk van den Addy
    Janssen Marijn
    Janssen Stefan
    Kazmierczak Rafal
    Ketelaars Willem
    Schaeken Erik
    Stancic Aleksandar
    Veldkamp Jeroen
    Verton Peter
    Warendorff Wietze
    Weijden van de Timmy
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
  • Training

    Dag Tijd Veld