• Maarheeze 35+1

  • Maarheeze 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poule programma

    WedstrijddatumDatumAanvangstijdThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    22-05-2022 10:0022 mei 202210:00Brevendia 35+1Maarheeze 35+1Sportpark De Steinakker
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    18 apr.Maarheeze 35+1 - FC Cranendonck 35+13 - 0
    12 apr.Rood Wit'67/Plus 35+1 - Maarheeze 35+10 - 1
    10 apr.Maarheeze 35+1 - Merefeldia 35+12 - 1
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze 35+113102131102132
    2RKSVV 35+11472526151123
    3Brevendia 35+11271435201522
    4SV Budel 35+1135261718-117
    5FC Cranendonck 35+1145272131-1017
    6Crescentia 35+1123541516-114
    7Merefeldia 35+1132561631-1511
    8Rood Wit'67/Plus 35+1133192242-2010
  • Verslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Brevendia 35+1

    VS

    Maarheeze 35+1

    22 mei 202210:00 uur
    Sportpark De Steinakker Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Bragt van den Mike
    Bergmans Nick
    Celis Gustavo Adolfo
    Geldrop van Henri
    Goch van Thij
    Gorp van Thomas
    Govers Carlo
    Hartman Peter
    Hooft va Jos
    Hulsbosch Roland
    Hulsen Jacco
    Hulsen Sander
    Hurk van den Addy
    Janssen Marijn
    Janssen Stefan
    Kacmierczak Piotr
    Kacmierczak Rafael
    Kersten Anton
    Ketelaars Willem
    Kuipers Stijn
    Mierlo van Hans
    Rosploch Mariusz
    Schaeken Erik
    Veldkamp Jeroen
    Verton Peter
    Warendorff Wietse
    Weyden van der Timmy
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
    Hulsen Sander
    Janssen Stefan
    Thissen Dave
  • Training

    Dag Tijd Veld