• Maarheeze JO13-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 11:30Bruheze JO13-2 - Maarheeze JO13-1Sportpark Espendonk
    4 mrt. 12:00Maarheeze JO13-1 - Rood Wit'62 JO13-3Sportpark De Romrijten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Maarheeze JO13-1 - RKMSV JO13-23 - 0
  • Poulestanden Maarheeze JO13-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESM JO13-154012381512
    2s.v. Laar JO13-2531123101310
    3Brevendia JO13-153112071310
    4SV Someren JO13-253022810189
    5Maarheeze JO13-15104728-213
    6SHH JO13-35005644-380

    Poulestanden Maarheeze JO13-1 ( 3e klasse (2e fase) 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Cranendonck JO13-1650137112615
    2Wilhelmina'08 JO13-1650136142215
    3ONDO JO13-15320104611
    4RKSV Heeze JO13-2JM62131020-107
    5FC Oda JO13-262041920-16
    6Merefeldia JO13-2JM62041219-76
    7Maarheeze JO13-16114818-104
    8RKMSV JO13-25104531-263

    Poulestanden Maarheeze JO13-1 ( 4e klasse (3e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bruheze JO13-222005146
    2Liessel JO13-2JM21109544
    3MMC Weert JO13-221108624
    4Maarheeze JO13-111003033
    5SV Someren JO13-311002113
    6NWC JO13-221017343
    7Rood Wit'62 JO13-321016513
    8S.V. Heythuysen JO13-2210113-23
    9SV De Braak JO13-3100112-10
    10BEVO JO13-1JM100126-40
    11ST Roggel/SVVH JO13-1200204-40
    12RKMSV JO13-2200219-80
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bruheze JO13-2

    VS

    Maarheeze JO13-1

    11 februari 202311:30 uur
    Sportpark Espendonk veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze JO13-1

    0394 Onder 13 (3e fase)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Borremans Fanfan
    Eichner Alec
    Elderen van Aiden
    Eulderink Joël
    Freitas Ruben
    Geernaert Roan
    Hees van Merijn
    Janssen Nena
    Koks Timon
    Lamers Dex
    Maas Sjors
    Pijnenburg Nikki
    Polman Jelmer
    Steijvers Luuk
    Struijk Ard
    Suijkerbuijk Sven
    Veldhuis Steyn
    Zon van Rube
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
    Pijnenburg Ronny
    Hees van Erik
    Lamers Rob
    Suijkerbuijk Stephan
    Eulderink Joris
  • Training

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18:30-19:45 T1CD
    Donderdag 18:30-19:45 T1CD