• Maarheeze JO17-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 12:00Maarheeze JO17-1 - Bieslo JO17-1Sportpark De Romrijten
    13 dec. 19:00FC Maasgouw JO17-1 - Maarheeze JO17-1Sportpark Ter Koel
    15 dec. 19:30SJO PEC'20 JO17-2 - Maarheeze JO17-1Sportpark Panningen-Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Maarheeze JO17-1 - Veritas JO17-17 - 0
    13 nov.Maarheeze JO17-1 - BEVO JO17-1JM0 - 0
  • Poulestanden Maarheeze JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Roerdalen JO17-287012691721
    2Maarheeze JO17-1852124101417
    3SJO PEC'20 JO17-265012151615
    4BEVO JO17-1JM84222215714
    5FC Maasgouw JO17-173131411310
    6Veritas JO17-173131517-210
    7Belfeldia JO17-1JM7304191819
    8Bieslo JO17-17304711-49
    9MVC'19 JO17-2JM82241422-88
    10Sportclub Irene JO17-482151025-157
    11ST Sparta'18/Kronenberg JO17-37205820-126
    12Reuver JO17-27016421-171

    Poulestanden Maarheeze JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze JO17-111005143
    2SV Budel JO17-2100115-40

    Poulestanden Maarheeze JO17-1 (B3420 Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SNA/Conventus JO17-111005053
    2Maarheeze JO17-1100105-50
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Maarheeze JO17-1

    VS

    Bieslo JO17-1

    04 december 202112:00 uur
    Sportpark De Romrijten veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze JO17-1

    0235 Onder 17 (najaarsreeks)

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Bogers Stefan
    Bos Lukas
    Camara Cheick
    Dam Jari
    Groenendaal van den Stef
    Hartogs Keno
    Jeucken Tycho
    Kelta Marshlino
    Kloet Joël
    Klumpkens Sahin
    Lamers Rikke
    Lippinkhof Luka
    Reina Tijn
    Rondeel Finn
    Smits Roy
    Tromm Robin
    Ven van de Teun
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
    Bogers Will
    Stancic Aleksandar
  • Training

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:30-20:452CD
    Woensdag 19:30-20:45 2CD