• Maarheeze 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 nov. 14:30DFO '20 1 - Maarheeze 1Sportpark 't Ven
    2 dec. 20:00Maarheeze 1 - FC Maasgouw 1Sportpark De Romrijten
    5 dec. 14:00Maarheeze 1 - Horn 1Sportpark De Romrijten
    12 dec. 14:00Maarheeze 1 - FC Oda 1Sportpark De Romrijten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 nov.Maarheeze 1 - SV TOP 11 - 2
  • Poulestanden Maarheeze 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1s.v. Laar 188004143724
    2Maarheeze 176102942519
    3FC Maasgouw 176102271519
    4FC Oda 17412168813
    5DES Swalmen 184131716113
    6DFO '20 184041419-512
    7FC Cranendonck 184041421-712
    8EMS 183141624-810
    9S.V. Heythuysen 182331221-99
    10FC Roerdalen 17214161517
    11Horn 18206818-106
    12S.V. Roggel 18206818-106
    13DESM 18206616-106
    14Bieslo 18017533-281

    Poulestanden Maarheeze 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze 132109547
    2SVSH 132019546
    3ONDO 131116514
    4Neerkandia 13003413-90

    Poulestanden Maarheeze 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Maarheeze 111001013
    2SV Budel 1100101-10

    Poulestanden Maarheeze 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout 111009093
    2BSV Limburgia/Kamerland 111007073
    3De Ster 111006243
    4ELI 111004043
    5SHH 111004043
    6MMC Weert 111005233
    7Deurne 111004133
    8Hegelsom 111004133
    9Sporting Heerlen 111004133
    10Avanti'31 111003033
    11HVCH 111003033
    12FC Maasgouw 111003033
    13Olympia'18 111003033
    14UDI'19/CSU11003033
    15Centrum Boys 111006423
    16WDZ 111004223
    17Erp 111002113
    18Vv Kessel 111002113
    19SV Meerssen11002113
    20Schijndel/DE WIT 111002113
    21SV TOP 111002113
    22EHC/Heuts11001013
    23Merefeldia 111001013
    24SV Someren 111001013
    25NWC 111003303
    26De Leeuw 111003303
    27MVC'19 111003303
    28SCMH 111001103
    29Boskant 111001103
    30VV HEBES 100000000
    31Laura/Hopel Combinatie 100000000
    32Leonidas - W 100000000
    33RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 100000000
    34RKHSV 100000000
    35V.V. Schaesberg 100000000
    36Excellent 110013300
    37DBSV 110013300
    38Panningen 110013300
    39Sparta'25 110011100
    40Constantia 110011100
    41FC Hoensbroek 1100112-10
    42Maarheeze 1100112-10
    43RVU 1100112-10
    44SPV 1100112-10
    45SV Venray 1100112-10
    46Helden 1100101-10
    47RKSV Minor100101-10
    48Venlosche Boys 1100101-10
    49GSV'28 1100146-20
    50Bunde 1100124-20
    51KVC Oranje 1100125-30
    52IVO 1100114-30
    53RKSVO 1100114-30
    54Vitesse'08 1100114-30
    55FC Landgraaf 1100103-30
    56FCV-Venlo 1100103-30
    57Nooit Gedacht 1100103-30
    58Sparta'18 1100103-30
    59VOW 1100103-30
    60vv Maastricht West 1100126-40
    61V.V. Achates 1100104-40
    62DFO '20 1100104-40
    63SV Simpelveld 1100107-70
    64De Zwaluw 1100109-90
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DFO '20 1

    VS

    Maarheeze 1

    28 november 202114:30 uur
    Sportpark 't Ven veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Maarheeze 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    4,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Baudoin Cas
    Beek van Ralf
    Bukkems Sjors
    Claassen Joost
    Dillen Dean
    Dirkx Donny
    Dirkx Sammy
    Hoof van Joey
    Kerkhof Tim
    Nijssen Jarno
    Roost Nick
    Schoot van der Thijs
    Snelders Erwin
    Velthoven van Sjors
    Verhoeven Remy
    Verrijdt Mayco
    Verton Patrick
    Weyden van der Esteban
    Zon van Jordy
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam Functie
    Schaeken Erik Hoofdtrainer 1e elftal
    Zon van Mark Assistent trainer 1e elftal
    Gielen Pieter Grensrechter 1e elftal
    Broek van den Robert Veldtrainer 1e elftal
    Linders Teun Fysio therapeut
    Kolijn Maarten Fysio therapeut
    Erp van John Technische Commissie
    Timmermans Huub Technische Commissie
    Roosen Henny Keeperstrainer selectie
    Rampen EddyTeammanager 1e elftal
    Asten van Dirk Teammanager 1e elftal