• Maarheeze JO19-1

  • Maarheeze JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 feb. 15:00MMC Weert JO19-2 - Maarheeze JO19-1Sportpark Graswinkel
    4 mrt. 13:45Maarheeze JO19-1 - Eindse Boys JO19-1Sportpark De Romrijten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 feb.Maarheeze JO19-1 - DESM JO19-10 - 3
  • Poulestanden Maarheeze JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 27 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina'08 JO19-1540124101412
    2DFO '20 JO19-154011812612
    3Vv Kessel JO19-15302161069
    4ST Brevendia/Crescentia JO19-1521214867
    5Maarheeze JO19-15104928-193
    6Helden JO19-25014417-131

    Poulestanden Maarheeze JO19-1 ( 3e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Liessel JO19-144002041612
    2VVV'03 JO19-144002281412
    3Dommelen JO19-3JM5302161069
    4RPC JO19-263032022-29
    5Maarheeze JO19-151131622-64
    6Geldrop JO19-3JM4013919-101
    7FCV-Venlo JO19-24004220-180

    Poulestanden Maarheeze JO19-1 ( 3e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren JO19-32200173146
    2DESM JO19-122006156
    3Merefeldia JO19-211004043
    4FC Oda JO19-221015413
    5MMC Weert JO19-22101210-83
    6Eindse Boys JO19-110104401
    7Neerkandia JO19-110104401
    8BEVO JO19-100000000
    9RKSVO JO19-200000000
    10Maarheeze JO19-1100103-30
    11Haelen JO19-1200216-50
    12ONDO JO19-22002412-80
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MMC Weert JO19-2

    VS

    Maarheeze JO19-1

    11 februari 202315:00 uur
    Sportpark Graswinkel veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Statistieken

    Maarheeze JO19-1

    0680 Onder 19 (3e fase)

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Verslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Team

    Achternaam tv Voornaam
    Bos Lukas
    Claassen Sem
    Hartogs Keno
    Jeucken Tycho
    Kelta Marshlino
    Kloet Joël
    Klumpkens Sahin
    Kolsteren Floris
    Lamers Rikke
    Lippinkhof Luka
    Morang Max
    Noten Jorn
    Smits Roy
    Tromm Robin
    Ven van de Teun
  • Staf

    Achternaam tv Voornaam
    Vuegen Stein
    Kouwenhoven Max
  • Training

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19:00-20:30 T1CD
    Woensdag 19:00-20:30 T1CD